Yastık Yıkama

Yastıklar hayatımızda en büyük sağlık sorunları yaşatan etkenlerden birisidir. Gün içerisinde en azından 10 saatimiz yastık üzerinde geçmektedir. Ağzımız ve yüzümüz komple yastık üzerinde durmaktadır. Bakterili ve tozlu yastıklar kesinlikle sağlığımızı kötü yönde etkilemektedir. Evlerde yastık yıkama sistemleri çok kötü şartlarda ve sağlıklı bir şekilde yıkanmamaktadır. Bayanlar hem kendilerine zorluk çıkartıyorlar, hem de sağlıklarını riske atıyorlar.

Firmamız uzun yıllardır ev ve iş yerleriyle ilgili bütün yıkama işlerini yapmaktadır. Kaliteye ve hijyene büyük önem veren firmamız sizlere bir çok fırsat sunmaktadır. Yastık yıkama sistemimiz sizler için büyük kolaylık sağlıyor. Ücretsiz servislerle evlerinizden alıyoruz ve teknoloji harikası olan makinelerimizde yıkıyoruz. Tamamen bütün işlemleri makineler yapmaktadır. Hijyenik bir ortamda, kimyasal katkısı olmayan şampuanlarla ve kaliteli bir sistem yastıklarınızı yıkayıp sizlere tekrar teslim ediyoruz. Yıkanan yastıklar kurutma makinemize girerek kurumaya alınıyor ve 1-2 gün içerisinde sizlere tekrar teslim ediyoruz.

Yastık temizleme bir çok bayan tarafından evlerde kova içerisine yastıkları koyarak, içerisin de kimyasal madde olan şampuanları kullanma ile temizleniyor. Biz tamamen kimyasal maddeden uzak ve hijyenik bir ortamda sizlere hizmet vermekteyiz. Yastık temizleme sistemi sağlığınız açısından çok önemlidir. Kesinlikle yastıklarınızın temiz olmasına özen gösteriniz. Aksi taktirde ciddi sağlık sorunları yaşamanız büyük olasılıktır.

Yastık temizleme sistemimiz tamamen makineler tarafından el değmeden yapılıyordur. İlk olarak makinemizin içerisine atılarak bol köpüklü bir şekilde 2-3 defa yıkanıyor. Daha sonra yastıklarımızı yumuşatıcı ile yıkayarak kurutma makinesine alıyoruz. Son olarak yastık kurutma işlemi gerçekleşiyor ve evlerinize teslim ediyoruz. Yol masrafı tamamen bizlere aittir. Sizlerin sağlığını düşünerek kurulan firmamız yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Sizler sayesinde bu sektörde hizmetimize devam etmek için bizlere ulaşınız lütfen..