Koltuklardan lekeler nasıl çıkartılır ?
Koltuk kumaşlarından leke çıkarma en iyi yaptığımız işlerden bir tanesidir. Has koltuk yıkama firmamız kurulduğu günden bugüne dek hep kendini geliştirmekte ve yeni çıkan leke çıkarıcıları ülkemize getirerek hizmetinize sunmaktadır. Genel amaçlı temizleyiciler vardır. Bu temizleyiciler koltuklardaki kirleri çıkarsa da zorlu lekeleri çıkarmakta eksik kalırlar.

Koltuklardan lekeler nasıl çıkartılır ?
Işıl-Ak koltuk yıkama firmamızın her kumaşa, her lekeye özel yıkama şampuanları ve leke çıkarıcıları vardır. Örnek vermek gerekirse antilop cins kumaştaki şarap lekesini A kimyasalıyla çıkarırken, keten cins koltuk kumaşındaki şarap lekesini B kimyasalı ile çıkarıyoruz.

Koltuklardan lekeler nasıl çıkar ?
Koltuk yıkama personellerimize 6 ay kadar eğitim veriyoruz. Kumaşlar ve leke çıkarıcıların kullanımı hakkında tam olarak bilgisi olmayan personelleri yıkama servislerinde asla görevlendirmiyoruz. Lekelere bilinçsizce müdahale etmek hiçte mantıklı bir iş değildir. Leke çıkarmak isterken kumaşı daha kötü bir konuma sokmak aleyhimize olacak ve kesemize ciddi zararlar verecektir. Profesyonel destek için bizi arayabilirsiniz.